KOTY i kotki
 
 
 
O nas i naszych podopiecznych
Nazywamy się Zofia i Juliusz. Od kilkunastu lat pomagamy w Warszawie bezdomnym zwierzętom, głównie kotom. Robimy to hobbistycznie, poświęcając swój czas i środki. Te, które zginęłyby bez naszej pomocy, przygarnęliśmy pod swój dach. A że jest on dosyć skromny, to po przeprowadzeniu leczenia i sterylizacji zwierząt szukamy dla nich nowych domów.
 
Koty są w bardzo różnym wieku, przeważnie dorosłe, zupełne „maluchy” zdarzają się rzadko. Adopcja kota dorosłego ma swoje zalety: koty dorosłe są wysterylizowane, mają ukształtowaną osobowość, są spokojniejsze. Niektóre z naszych kotów są w trakcie leczenia. Jeśli wybierzesz takiego kota, możesz na niego poczekać, albo otrzymasz od nas niezbędne lekarstwa oraz wskazówki jak się nim zająć, żeby mógł jak najszybciej wrócić do formy.
 
Jeżeli rozważasz adopcję zwierzęcia, niejednokrotnie po bardzo ciężkich przejściach, zapraszamy do przejrzenia naszych stron. Pamiętaj jednak, że posiadanie kota wiąże się z dodatkowymi obowiązkami i jeśli nie jesteś na nie przygotowany to lepiej, żebyś go wcale nie brał. Jeżeli jednak świadomie decydujesz  się na kota, możesz być pewien, że będzie umiał Ci się odwdzięczyć.
 
 
Zastrzegamy sobie prawa autorskie do wszystkich
zdjęć i tekstów publikowanych na naszych stronach